آزمایشــــگاه نمونه آزمای ماد

تلفن : 44200094 - 021

جستجو

معرفی آزمایشگاه نمونه آزمای ماد

2004

تولد ما

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد یکی از اولین آزمایشگاه هایی است که در راستای اجرای آیین نامه تاسیس و بهره برداری آزمایشگاه های همکار، در زمینه کنترل کیفی مواد غذایی درسال ۱۳۸۲ تاسیس و شروع به فعالیت نمود و هم اکنون با توسعه فضای آزمایشگاهی و توانمندی های خود در زمینه کنترل کیفیت، تحقیقات، مشاوره و آموزش در زمینه فرآورده های غذایی، فرآورده های دارویی، مکمل ها، آرایشی، بهداشتی و ضدعفونی کننده ها فعالیت می نماید.

2004
2004

تاریخچه

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد در سال ۱۳۸۲ توسط آقایان مهندس رضائیان(فوق لیسانس صنایع غذایی رئیس اسبق بخش غذا آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت)، دکتر نیاری (دکتری شیمی) و دکتر نظرنیا (دکتری دامپزشکی رئیس اسبق بخش میکروبی آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت) تاسیس گردید.

2004
2010

10 سال بعد

بعد از گذشت ده سال، مدیریت آزمایشگاه به سرکار خانم دکتر علیایی (دکتری داروساز و مسئول اسبق بخش بیولوژیک آزمایشگاه مرجع غذا و دارو وزارت بهداشت) با بیش از ۳۰ سال سابقه در بخش های مختلف کنترل کیفیت واگذار می شود و مسئولیت فنی آزمایشگاه را نیز به عهده می گیرند.

2010
2017

سه سال بعد

در سال ۱۳۹۶ مدیریت آزمایشگاه ماد به آقای مهندس فرهاد فارغی فوق لیسانس میکروب شناسی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با ۸ سال سابقه کار مفید مرتبط منتقل می شود. در این مدت تلاش شده است تا با بهره گیری از پرسنل با تجربه و متخصص، نوسازی تجهیزات، فرآیندهای جاری آزمایشگاه را بهبود بخشیده و همچنین با ایجاد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه، بصورت پویا و کارا کیفیت خدمات آزمایشگاه و جلب رضایت مشتریان را افزایش دهیم و این مهم جز با تلاش و پشتکار بی دریغ مدیران و پرسنل آزمایشگاه حاصل نشده است.

آزمایشگاه ماد هم اکنون همکار غذا و دارو وزارت بهداشت، دارای گواهینامه ISO 17025، عضو شرکت های دانش بنیان و عضو شبکه فناوری های راهبردی می باشد.

امید است در راستای بهبود امور، اصلاح و به روزآوری مداوم کلیه فرآیندهای آزمایشگاه و بطور کلی ارتقاء جایگاه آزمایشگاه در راستای فراهم نمودن الزامات وزارت بهداشت و استانداردهای ملی و بین المللی و همچنین جلب حداکثری رضایت مشتریان خود، بیش از پیش تلاش نموده.

با سپاس
آزمایشگاه نمونه آزمای ماد

2017