آزمایشــــگاه نمونه آزمای ماد

تلفن : 44200094 - 021

جستجو

آزمایشگاه ماد یکی از اولین آزمایشگاه هایی است که در راستای اجرای آیین نامه تاسیس و بهره برداری آزمایشگاه های همکار. در زمینه کنترل کیفی مواد غذایی درسال ۱۳۸۲ تاسیس و شروع به فعالیت نمود.  هم اکنون با توسعه فضای آزمایشگاهی و توانمندی های خود در زمینه کنترل کیفیت، تحقیقات، مشاوره و آموزش در زمینه فرآورده های غذایی، فرآورده های دارویی، مکمل ها، آرایشی، بهداشتی و ضدعفونی کننده ها فعالیت می نماید.

آزمایشگاه نمونه آزمای ماد به عنوان همکار سازمان غذا و دارو و اداره استاندارد، با بهره گیری از تکنولوژی های روز دنیا و با بهره مندی از تجربیات بیست ساله ،پرسنل مجرب و رعایت استانداردهای کیفی معتبر به طور دقیق آزمایشات مربوط به مواد غذایی، مواد اولیه و فرآورده های آرایشی و بهداشتی، مکمل، دارو و ضدعفونی کننده هارا انجام، و مدارک لازم و مورد تایید سازمان غذا و دارو را ارائه می دهد. در این مدت تلاش شده است تا با بهره گیری از پرسنل با تجربه و متخصص. نوسازی تجهیزات، فرآیندهای جاری آزمایشگاه را بهبود بخشد. همچنین با ایجاد سیستم مدیریت کیفیت آزمایشگاه، بصورت پویا و کارا کیفیت خدمات آزمایشگاه و جلب رضایت مشتریان را افزایش دهیم.   این مهم جز با تلاش و پشتکار بی دریغ مدیران و پرسنل آزمایشگاه حاصل نشده است.

آزمایشگاه ماد هم اکنون همکار غذا و دارو وزارت بهداشت. دارای گواهینامه ISO 17025، عضو شرکت های دانش بنیان و عضو شبکه فناوری های راهبردی می باشد.

امید است در راستای بهبود امور، اصلاح و به روزآوری مداوم کلیه فرآیندهای آزمایشگاه. و بطور کلی ارتقاء جایگاه آزمایشگاه در راستای فراهم نمودن الزامات وزارت بهداشت و استانداردهای ملی و بین المللی. و همچنین جلب حداکثری رضایت مشتریان خود، بیش از پیش تلاش نموده.

 

آزمایشگاه ماد